czwartek, 11 sierpnia 2011

marzenia sie spełniają, ale czasami trzeba im pomóc:)

idę w zapartą....dobrze mi się ostatnio tworzy wiec poszłam dalej i zrobiłam skarbonka na wyzwanie w diabelskim młynie - skarbonka miała być odzwierciedleniem tego na co chcemy zbierać pieniądze....no i ja oczywiście też mam marzenia....jest ich dożo....hihi....choc nie ukrywam niektóre się już spełniły....marzyłam o stempelkach śnieżynkach i dostałam od Brises...marzyłam o nagrzewnicy i zbierając po złotówce uzbierałam i kupiłam....wiec może i tym razem sie uda....
a jak myślicie...na co zbieram?....hmmmm....mam nadzieje ze to widać..zwłaszcza w jednym elemencie - tym po prawej...do kręcenia....:) - oczywiście podpowiem ze chodzi o sprawy scrapowe:)
(((((pieniadze do zdjęcia zapożyczone od syna:))))))hi hi hii co wam to przypomina?....juz wiecie?...
ciekawe kto zgadnie....:) czy w ogóle da się zgadnąć.... :)

10 komentarzy:

kachasek pisze...

genialnaaaaa!!!!!
chcesz jakąś maszynkę do wykrojników :D

Ktosia79 pisze...

Piękna skarbonka.. Na Big-Shota? (nie wiem,czy tak się to pisze, bo sama mam wizzarda ;-) Oj, życzę, by szybko to marzenie Ci się spełniło :)

Anulka pisze...

Skarbonka cudowna:)

viva pisze...

świetna skarbonka! I chociaż przez pierwsze 4 lata skrapowania bez problemu obywałam się bez Bigshota, to wiem jak silne potrafi być pragnienie maszynki... Tyle, że jak posiadam swoją od 4 miesięcy mniej więcej to teraz uważam, że skarbonka na maszynkę powinna być bez dna, bo wykrojniki rujnują... ;-) Życzę spełnienia marzenia jak najszybciej! :-)

MagiA pisze...

Cudowna :)

Anulka pisze...

Zapraszam po wyróżnienie:)

Montażownia.pl pisze...

Świetna praca!
Serdecznie pozdrawiamy!

Madzik pisze...

Ale bombowa ta skarbonka!!!
Musisz sporo nazbierać, bo kupowanie wykrojników to nałóg:)

Noamiworld pisze...

wow ale piekny Big Shot!!!!!!!!zycze powodzenia w zbieraniu :) i dziekujemy za udzial w zabawie :)

Art Is pisze...

No to zaszalałaś z tą skarbonką. Genialna. Od razu widać że to cudny Big Shot! Gratulacje!!! Bo ja już wiem że wygrałaś wyzwanie w Diabelskim Młynie :)