wtorek, 23 czerwca 2009

dłubanie...:)

jakiś czas temu dostałam ciekawą przesyłke od mojego blogowego znajomego, który robi niesamowite zdjęcia, ale kiedyś też robił niesamowite maski w drewnie. opowiedziałam mu jak to kiedyś było moim marzeniem nauczyć się rzeźbić....iiii...wyobraźcie sobie, że przyesłał mi pudełko pięknej kory i dłutko...ale byłam uchachana od ucha do ucha...jak małe dziecko!:):):):) no i obiecałam mu że jak tylko coś wydłubie to zaprezentuje to na blogu....troche mi głupio, bo to pierwsza "rzeźba" w moim rzyciu...ale cóz- do odwarznych śwait nalezy!!!:) oto ona...jeszcze nei skońcona i taka niepozorna, ale początki zawsze są truden...następne zapewne będą lepsiejsze...hi hi:) Andrzeju, jak tu zerkniesz proszę cię o krytykę...wszystko przyjmę...:)

8 komentarzy:

zmorka pisze...

na razie to tylko ja, bo u Andrzeja wyczytałam ;) kurcze, wiesz, chyba całkiem dobrze jak na pierwszy raz :))

rachel pisze...

dzieki!:)

Peninia pisze...

całkiem fajna forma...maski.. i jak na pierwszy raz to nieźle sobie radzisz... :))pozdrawiam i życzę słoneczka :)

Violetka pisze...

Ho ho kochana!!!! Super Ci wyszło!!! Mam nadzieję, że jeszcze coś wydłubiesz :) Kolega na pewno będzie z Ciebie dumny :) pozdrawiam i ściskam :) :*

koand pisze...

Witam , wydaje mi się że to praca jeszcze nie dokończona . Nie jest źle , jak potrafiłaś wyrzeźbić nos to już dobrze , przy następnej masce pójdzie wyśmienicie , czego Ci życzę :)
Pozdrawiam ,Andrzej :)

koand pisze...

Zapomniałem że dłutko które przysłełem razem z korą nie bardzo nadaje sie do rzeźbienia masek . Chodziło mi o pokazanie jak wyglada przykładowe dłuto a nie o przesłanie konkretnego dłutka do rzeźbienia masek, bo takich dłut sam nie mam w nadmiarze. Swoje maski rzeźbiłem dłutkiem o końcówce w kształcie noża lub skaspelu. Biorąc poprawkę na to złe dłutko to maska wyszła bardzo dobrze , pozdrowienia :)

koand pisze...

http://www.sklepplastyczny.pl/dlutka-rzezbiarskie-55159/
takie małe dłuta za 13 zł są dobre.
http://www.allegro.pl/item664418937_dluta_rzezbiarskie_komplet_12_sztuk_okazja.html
a te z allegro są świetne, sam bym chciał takie mieć :)

AgnieszkaMD pisze...

jak na pierwszy raz, to myślę, że wyszła Ci całkiem udana praca :), nie ma co zdolna z Ciebie kobitka :)