sobota, 23 maja 2009

kolorowo:)...i radośnie!!:)))


kolejna karteczka...tym razem ciepła i kolorowa, bo tęskno mi za słonkiem i ciepełkiem...:))))u m nie dziś za oknem troszke sie przejaśnilo, więc moze z mistrzem wyruszymy na mały spacerek, bo cały tydzien wdomu nie był dobry dla mnie i dla niego...
kochane dziewczeta...i chłopcy:)....miłego dnia wam zyczę i owocnego!!:))))
karteczka ta oto załapuje sie jeszcze na bardzo nietypowe candy...jakiego jeszcze nie było....tak, tak....kartka radosna...a dlaczego??...bo kiedy ją tworzyłam byłam pełna miłości, radości, uskrzydlona jak motylki...uśmiechnięta jak kazde dziecko na widok biedronki, które sobie u mnie dreptają po karteluszce ....pewnie ciekawi jesteście dlaczego tak radośnie i dlaczego ona jest taka radosna...dlaczego mi radośnie...hi hi...proste...zycie jest pieken..dane nam po to aby z niego kozystać...aby wielbić za nie Boga, który jest jedną wielką radością i miłością!!! więc cieszmy się i radujmy!! tańczmy i śpiewajmy!!!!twórzmy i dzielmy sie swoją twórczością z innymi!!:)))
buziaki kochani...ogromne i słodkie!!!:)))))4 komentarze:

Violetka pisze...

Oj jak ja się stęskniłam za spcerami,ale na razie mamy się wstrzymać, więc życzę Wam udanego wyjścia :) pozdrawiam cieplutko :** Karteczka śliczna! no i jakby co to czekam na Twój adres, bo się załapałaś jako ta "trzecia" u mnie :) w końcu to taka frajda móc komuś niespodziankę zrobić :)

AgnieszkaMD pisze...

spod Twoich rączek wychodzą Juleczko same cuda, karteczka jest piękna :), ja dzisiaj byłam z koleżanką na spacerku i jak wróciłam, to ledwo chodziłam hihi

koand pisze...

ślicznie i kolorowo , pozdrawiam :)

Aneladgam pisze...

Wspaniałe dzieło, wspaniałe uzasadnienie i wspaniałe uczucia we mnie wzbudziło :) Dziękuję Ci za udział i za te przepiękne słowa!!!