piątek, 20 marca 2009

witaj misio w domku!!!

jakiś czas temu na stronce "phli targ"http://pchli.blogspot.com/ był do przygarnięcia misio...słodziutki...!:) ja i mój mały mistrzu postanowiliśmy go przygarnąć...tak więc misio jest zaadoptowany!! ma swój nowy domek!! jest słodki, milusi i uroczy!!! a oto zdjęcia z momentu wypakowywania i witania go...choć zdjęcia nie oddadzą tego co się działo jak go zobaczył!!:)no mama co to tak owinięte...:)


kocham cię, kocham cię...

słodką minke tu zrobił choć zdjęcie troche nieostre ale mi się strasznie podoba!!:)

buziaczek na przywitanie!!:)

2 komentarze:

Madzia pisze...

Cieszę się ogromnie, że misio znalazł domek właśnie u Was, u Jasia:))) Mam nadzieję, że dogada się z pozostałymi misiami:)
Serdeczne pozdrowienia ślę!

ivon777 pisze...

Witajcie (; Tu matka chrzestna . Tak sie wzruszyłam ... To niezwykłe - że Jasiu tak potrafi okazywać swoja radość. Dobrze Go wychowujesz! Wrazliwość i zdolność odczuwania radości jest bezcenna . I niezmiernie się cieszę, że to właśnie do Jasia trafił misiu od Madzi . To piękny gest.
Zdjęcia sa urocze i wzruszające. Odtąd ten tzw. 'pchli targ " mi osobiście bedzie sie kojarzył z Jasiem i jego radością. Choc pewnie wielu innym osobom ta strona i jej mozliwości- tez sprawiają wiele radości.
Trzymajcie się cieplutko. Moc specjalnych uścisków dla Was