piątek, 30 sierpnia 2013

nietypowo, ale ślubnie:)

 a ja nadal w klimatach mediowych..... tak mnie wczoraj natychneło na zrobienie karteluszki...lekko ślubnej:)
tak wiec poszły w ruch mgiełki, pasty, kwiatuchy...iiiii....ta dam....oto jest:)
 wiem, ze sporo fotek, ale nie mogłam się oprzeć i musiałam obfocić każdy szczególik....:)...bo ja kocham szczególiki:)
a powiem wam w sekrecie ze od jakiegoś czasu szykuje się do dość sporego przedsięwzięcia...bo tak sobie pomyślałam, ze jak już mam pokój pomalowany to przydało by się coś nowego na ścianę....wiec będzie to coś duuużego i mix-mediowego oczywiscie:)....trzymajcie kciuki, żeby mis ie udało:)....bo ostatnio znów powróciłam do obmyślania nad tym projektem....i chyba zacznę już działać:)
 a co aj tu użyłam?...otóż, bazą moją jest papier z 13 art - jego druga strona- deseczki:), następnie biały papier czerpany Namaste- idealnie ucięty na mój rozmiar:)  kwiatuszki zrobione z żółtego papieru czerpanego, mgiełki 13 arts, oraz tusze wodne 13 arts: ten i ten  , nie mogło zabraknąć oczywiscie pasty strukturalnej, również z 13 arts....mikrogranulki, i inne kwiatuchy...oraz serwetki papierowe, koronki, kropki akrylowe i pół perełki :)...jednym słowem wielki mix na tak małej powierzchni:)
dziękuję że jesteście:)
jam chora, wiec idę się dalej kurować:)

9 komentarzy:

Songaja pisze...

Ekstra, zmediowana solidnie co dało piękny efekt. Bardzo mi się podoba. Ja też jestem pod wpływem Aidy, bo pryskam, żeluję, nakładam pasty i cieszę się jak dziecko.

Ola (Ikemo) pisze...

Jest rewelacyjna, kapitalnie widac strukture papieru czerpanego! Do tego ostatnie zdjecie - jego charrrakter bardzo mi sie podoba :)

Boei pisze...

Cudowna! Faktury, kolory- zachwycają:)

Justyna Skoczylas-Janowska pisze...

Wspaniała!!!

Misiówa i Spółka:-) pisze...

Bardzo oryginalna, bardzo...taka inna. Śliczna. Zdrowiej, życzę dużo sil i oby chorobsko sobie poszło...na spacer...i już nie wróciło.Pozdrawiam ciepło:)

Ayeeda pisze...

Życzę zdrowia i zrealizowania planu:) Już jestem ciekawa tego projektu mixed mediowego na ścianę:) A karteczka piękna jest!!!

Lawendowo pisze...

Pięknie się prezentuje,pozdrawiam serdecznie.

DOBROSŁAWA pisze...

CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę koleżanko droga, że wpadłaś w pasję mix medii po warsztacie jak ja.
Z radością widzę i podziwiam Twoje dzieło.
Możesz podglądnąć tutorial iris folding na moim blogu, a jeśli coś więcej to może zrobię warsztaty na kolejnym zlocie.pa

Alojka pisze...

ciekawa i masz racje dośc nietypowo jak na slub