sobota, 19 stycznia 2013

dzień babci i dziadka:)

 
Dzień babci i dziadka już zbliża się niewielkimi krokami...hmmmm...kartka? ...jakiś kupiony prezent?...a może ramka...a do niej zdjęcie zrobione w dniu babci z wnukami, lub nawet prawnukami, potem wywołane i wstawione właśnie w już wcześniej przygotowaną rameczkę?:)....mmmmmm....no pomyślcie...ten uśmiech babci....to spojrzenie dziadka....:)

ale przejdźmy do rzeczy.... na blogu Namaste dziś jest dzień w którym rusza moja pierwsza propozycja jako projektantki:)
.... zrobiłam rameczkę ...jest pusta....z przeznaczeniem na zdjęcie , w której być może zagości zdjęcie wnuczki w karnawałowym stroju księżniczki, lub jak wyżej pisałam - zdjęcie z poczęstunku u dziadków:)

do wykonania rameczki posłużył mi papier czerpany Namaste, który wpierw nakleiłam na ramkę, a następnie leciutko nałożyłam gdzieniegdzie pastę strukturalną, przyozdobiłam kwiatkami również z żółtego papieru czerpanego, kwiatkami Namaste, wycinankami z wykrojników, jak i wycinankami tekturowymi....i leciutko posypałam moimi kochanymi granulkami.....i oczywiście ni mogło zabraknąć spękań, które tu pojawiły się na listkach tekturowych....i jeszcze w kilku miejscach:):)

 kiedy przyjeżdża do mnie Ikemo, przywożąc ze sobą swoja maszynkę...niestety nie wychodzi nam robienie żadnych kartek, bo dłuuugo rozmawiamy, w trakcie wycinając z użyciem papieru czerpanego .....no i powiem wam że spodobały mi się tzw. odpadki które zostają po wycięciu ..... ja postanowiłam użyć je właśnie w tej ramce.... z papieru fioletowego zostały mi skrawki po „listkach”, lekko je podtuszowałam, zmoczyłam, maznęłam klejem....

hmmm...czy też tak macie że używacie ścinek?...ścinki są fajne, tym bardziej mi szkoda tak fajnego papieru, dlatego każdy skrawek w moich pracach znajduje swoje miejsce:)

pozdrawiam i życzę miłego tworzenia dla naszych kochanych babć i dziadków:)
a wszystkim babciom i dziadkom samych uśmiechów i duuuużżżooo zdrówka!:) 

przypominam  również o trwającym wyzwaniu na blogu sklepu Namaste:) - dla małego Janka:) -zapraszam do zabawy!!!!:)

rachel


3 komentarze:

Handmade By Doris pisze...

O! Jaka radosna rameczka:)

Ola (Ikemo) pisze...

Bardzo mi się podoba jak wykorzystałaś ścinki, które pozostały po wykrojnikach. Papier czerpany elegancko zlał się z resztą ramki. Wyglada to kapitalnie :)

Jen pisze...

Aloha, thank you for playing along with my BCB Giveaway! Unfortunately, you did not win, but check out my blog this week, for another BCB Giveaway!!! Much Hugs n' Blessings... Jen