czwartek, 5 kwietnia 2012

Mistrzu -czas zmian....i malutka prośba:)


krótki pościk...otóż...moje dziecię zakańcza swoją działalność rękodzielniczą jeśli chodzi o blog -ale powiedział ze mam go nie kasować bo być może będzie tam pisał o kosmosie...ale....chodzi smutny, ze nikt do nie go nie pisze.....haha....już taka sytuacje u innej scraperki widziałam i Janek postanowił napisać do jej synka, który twierdził że nikt go nie kocha, bo nikt do niego nie piszę....wysłał kartkę i książkę.....a teraz ja mam prośbę- jeśli macie dzieci, lub wy sami -możecie coś napisać, narysować -kosmicznego.....i przysłać kierując list, kartkę bezpośrednio do Mistrzunia -będę wdzięczna a on mile zaskoczony:) osoby chętne proszę o maila -podam wam adresik:)
z góry baaaardzo dziękuję:)

ps: na zdjęciu jedna z prac, które Mistrzu zrobiła na konkurs ( zajął I miejsce) :)

środa, 28 marca 2012

wiosenne, tagowe zawieszki:)

wracając do ciepełka i słoneczka....zrobiłam wiosenne zawieszki przy użyciu wycinanek z Stempell&Kartoon i Wycinanka:)
oraz zmieniłam wygląd mojego bloga -niestety nie umiem sama robić tła wiec korzystam ze zdolności innych, a że chciałam aby było kolorowo....i oto co znalazłam....
zmieniłam to co napisał...wcześniej było inne tło, teraz znalazłam stronkę z tłem i całą oprawą która mi sie bardzo podoba...i na jakiś czas tu zostanie:)....jak wam sie podoba nowy wystrój???:)



dziękuje za przemiłe komentarze:)

uscrapowani:)....poszukiwne scraperki i scraperzy z mojej okolicy:)


chciałam was zaprosić na candy organizowane przez uscrapowani.....zapewne spytacie, co to takiego....otóż powstał pomysł poprzez który może sie okazać, ze jest więcej scrapujacych , twórczych osóbek w twoim rejonie niż sie spodziewałaś, co skłoni was to miłego, wspólnego czasu i świetnej zabawy....więcej szczegółów na blogu uscrapowani -twórcze spotkania:)
zapraszam wszystkie scrapujace do zaglądnięcia tam i wzięcia udziału w tym super projekcie:)
ja już sie zapisałam......a wy????....:)
pozdrawiam

środa, 14 marca 2012

zima sie skończyła....a u mnie na troche wróciła:)

dziś chciałabym wam pokazać moja karteczkę....a może shadowbox???....hmmmm...nie wiem pod co to podpiąć...miała być karteczka, ale jakoś tak, rozszalałam się i oto co powstało -tematem były drzwi Narnii:)




czwartek, 1 marca 2012