wtorek, 18 maja 2010

ogłaszam zabawe dla waszych pociech!!!

dziś troszke mało...a raczej nic mojego.....chciałam sie tylko pochwalić pięknym prezentem urodzinowym jaki odstałam od Katrinki:) ....hmmmm...kobieta cuda tworzy i niektóre z nich zawędrowały do mnie:) -jeszcze raz dziekuję kochana!!!!:).....
a co mnie?...no jak zawsze zapracowana....hi hi...nic nowego:)

mój mistrz ma jutro wręczenie nagród -za konkursy matematyczne- jakoś tak wyszło ze ze wszystkich razem wyszło mu III miejsce ale i tak jestem z niego dumna, a mistrzu - jak to on, strasznie sie zawsze denerwował przed każdym konkursem, a nawet gorączkował, jednak udało mu sie i ma III miejsce:)....dla mnie i tak zawsze bedzie najlepszy -tak juz chyba wszystkie mamy mają...hi hi:)a dziś chciałabym z tej okazji ogłosić zabawe dla mam...a rczej dzieci mam scrapujących:)

tematem niech bedzie "coś" na dzień mamy!!!!!! a oto zasady:

1. w zabawie moga brać udział tylko wasze dzieci!!!!!!

2. podział robie na dwie grupy wiekowe: od 0-4 lat i od 5- 10lat

3. praca dowolna , moze to być kartka, scrap, albumik, notesik itp.....ale byleby było coś choć lekko scrapowego:)

4. zdjęcia gotowych prac wysyłacie do mnie mailem -proszę o nie pokazywanie na swoich blogach przed ogłoszeniem wyników! ( równiez proszę o zdjecie w trakcie robienia pracy- takie są najfajniejsze...hi hi:)- i wyrazenie zgody na publikację tych zdjeć na moim blogu! mój mail jest w moim profilu -w temacie napiszcie " konkurs dzień mamy"

5. praca robiona tylko przez dzieci!!!!!! zero pomocy!!!! -pamiętajcie -powiem wam tyle, ze jak sie wszystko dzieciom przygotuje, to nawet najmniejsza pociecha super prace zrobi!!!!

na prace czekam do 24 maja!!!:)

nagrody czekają, dla mam i dla waszych zdolnych pociech!!!:)

buziaki!!!!!!!

6 komentarzy:

AgnieszkaMD pisze...

dostałaś super prezent :), i wpadłaś na fajny pomysł na zabawę :)

agajaw pisze...

moja emilka scrapuje to wymarzony
konkurs dla niej!
ciutke czasu jest to chyba zdązymy

Anna, czyli Krulik pisze...

powiem moim, może też coś zrobią :)

Aneladgam pisze...

no grupa wiekowa 0-4 to taki dość dziwny przedział :D

Aneladgam pisze...

A, no i jak pogodzić zero pomocy z dwulatkiem lub niemowlęciem? Mój synek coś tam już stworzył, ale zawsze musiałam mu przygotować materiał, podkład itp.

rachel pisze...

a nawet tak małe maleństwo jak 0-4 jest w stanie coś zrobic...malować paluszkami, naklejać klejem zrobionym przez mame z mąki i wody.....a to ze trzeba wyciąc i przygotowac baze to ja rozumiem i nie mam nic przeciwko temu, tylko chodziło mi o ukadanie np wycietych z dziurkacza motywów,itp..... niech szkrab sam poukłada a ty najwyżej przyklej w tym miejscu gdzie on chce. ja jak mój zaczął siadać , sadzałam go na brystolu idawałm kredki ołówkowe a on siedział i mazgał -to też można potem wyciąc i wkleić na kartke....niech to bedzie pomysł dziecka, ale oczywiście z waszą niewielką pomocą przy przyklejaniu czy dziurkowaniu:) niech to bedzie miła zabawa!!!:)
mogą to być odbite stupki, łapki itp:)